مصاحبه اى صميمانه با آقاى محمد رضا معينى از سازمان گزارشگران بدون مرز

٢٣ آوت ٢٠١١

اختصاصى vokradio

azad_reza.jpg

از آرشيو برنامه هاى صداى كردهاى مقيم امريكا براى آزادى، صلح و دمكراسى

 درتابستان سال ٢٠٠٩ و در بيست و يكمين سالگرد كشتار بزرگ زندانيان سياسى و دگر انديش ايران در تابستان سال ١٣٦٧ و همچنين در گراميداشت جنبش اخير ايران، بنا به دعوت جامعه دفاع از حقوق بشر ايران جنوب كاليفرنيا، آقاى محمد رضا معينى، آقاى مهدى اصلانى و خانم انتظاري در مراسم يادبودى كه به همين مناسبت در دانشگاه ايالتي يو سى ال اى برگزار شد به ايراد سخنرانى پرداختند .

ويديوي كوتاه زير گفتگوى صميمانه ايست بين دكتر آزاد مراديان و آقاى محمد رضا معينى در ميانه سفر مهمانان اين برنامه به لوس آنجلس. اگر چه اين ويديو در تابستان سال ٢٠٠ تهيه شده است ولى كماكان نظرات و نكات شنيدنى دارد كه بايد ديد.

آقاى محمد رضا معينى ، مسئول بخش ايران، افغانستان و تاجيكستان سازمان گزارشگران بدون مرز، شخصيتى شناخته شده براى همه آنانى است كه مسايل منطقه خاورميانه را دنبال مي كنند. همه گزارشگران منطقه، بلاگرها، روزنامه نويسان و مطبوعاتيها با نام وي و تلاشهاى ايشان براى آزادى مطبوعات وحمايت از گزارشگران آشنايي دارند. آقاى معينى در طى ساليانى كه بعنوان مسئول دفتر ايران در سازمان گزارشگران بدون مرز فعاليت نموده موفق شده است كه پلي بين گزارشگران اروپائي و امريكائي با گزارشگران منطقه برقرار كند. در همين حال هم با همكارى پيگير با مدافعان حقوق بشر، وسازمانهاى بين المللي توانسته است گامي در راه آزادى آگزارشگران ايرانى از زندان، و نياز آنان به كشورى امن در صورت خروجشان از كشورموثر واقع شوند. آقاى معينى جدا از كار گزارشگرى، يك نويسنده، يك فعال سياسى و فعال حقوق بشر و از زندانيان سياسى سابق ايران مي باشد

http://www.vokradio.com

 

Advertisements

About Azad Moradian

Coming Soon

Posted on September 20, 2012, in فارسي, مقالات, مصاحبه. Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: